شبکه جهانی جوانان با شعار «لذتی بی پایان با شبکه جوانان» برای همه ایرانیان و فارسی زبانان دنیا راه اندازی گردیده است. دفتر مرکزی این شبکه در  آلمان می‌باشد.
 
شبکه جوانان به منظور ارتقای نشاط، دانش و سرگرمی به تولید و بازنشر آثار حوزه جوانان ایرانی و فارسی زبان در سراسر دنیا می پردازد. تمامی تولید کنندگان محتوا که قلبشان برای ترویج صلح و دوستی، نشاط و امید و رشد و پیشرفت ایرانیان و فارسی زبانان دنیا می تپد، این رسانه را خانه خود بدانند و جهت همکاری با تماس برقرار کنند.
 
 
 
خط و مشی:
 
این رسانه درصدد است تا چتری حمایتی برای همه ایرانیان و فارسی زبانان دنیا با هر نوع سلیقه و تفکری و بدور از جهت گیری های سیاسی و ایدئولوژی بستری برای گفتگو و آزاداندیشی بدور از خشونت باشد و محیطی را فراهم کند تا همه جوانان و خانواده ها با خیال راحت بتوانند از آن بهره ببرند. از همین رو ما از انتشار محتواهای غیراخلاقی و غیرقانونی در کشورهای فارسی زبان و همچنین محتواهایی که مروج خشونت و تهدیدی برای امنیت ایرانیان و فارسی زبانان باشد، معذور می باشیم.
 
 
همکاری:
 
تمامی تولید کنندگان محتوا که مایل به همکاری با این شبکه می باشند، باید قوانین کشور محل تولید را رعایت نمایند و از طریق این فرم (کلیک  کنید) اعلام آمادگی نمایید.
 
 
  
راههای مشاهده شبکه جهانی جوانان:
 
 
از طریق ماهواره یاهست
 
  • Frequency 12149
  • Vertical
  • Symbol Rate 27500


از طریق اینترنت

این شبکه از طریق وب سایت www.javanantv.com به صورت اینترنتی قابل دریافت است.
 
 
 

راه های ارتباط با شبکه جهانی جوانان:
 
واتساپ روابط عمومی: 00491743079771
واتساپ بازرگانی:        00491607707389     
 

درباره ما